Wigilia SP3PJE 2018

Wśród nocnej ciszy

Głos się rozchodzi

Wstaje propagacja

Łączność się rodzi…

I tymi słowami powitamy Was w dzisiejszym wpisie.

A wszystko przez to że nadchodzi piękny okres Świąt Bożego Narodzenia.

Będzie OGROMNA ilość żarcia na stołach kupiona za „karpiówkę” z zakładu pracy, będą goście ,których tak bardzo lubimy oraz wuj Stach – koneser trunków bardzo tanich no i sąsiad, który skarży się że ma zakłócenia w TV przez nasze anteny – a przecież płaci abonament RTV ! No i oczywiście będą nowe zabawki pod wystrojonym drzewkiem, o cenach takich że HO HO !!

Ale to wszystko jeszcze przed nami.

W ramach ćwiczeń taktycznych przed świętami Grupa Trzymająca Władzę w SP3PJE zorganizowała klubową wigilię Świąt Bożego Narodzenia.

Tak też 21 grudnia 2018 roku spotkaliśmy się w gronie klubowiczów wraz z najbliższymi aby wspólnie zasiąść przy wigilijnym stole, wspólnie spożyć posiłek w nadmiernej ilości i przy dźwiękach kolęd omówić to co było dobre w tym roku a o czym należy zapomnieć.

Tym co przybyli oraz tym co przybyć nie mogli bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas w 2018 roku.

W imieniu zarządu oraz członków SP3PJE :

Wesołych Świąt

The Author

SQ3KKO

Jarek SQ3KKO - członek klubu SP3PJE - radioamator, pisarczyk, skryba, fotograf,